eyes69 to pracownia optyczna w zupełnie nowym stylu.

 

Jesteśmy zespołem o zupełnie świeżym spojrzeniu na naszą branżę. Naszą główną działalnością jest dobór oraz dostarczenie naszym klientom stylowych i nietuzinkowych oprawek okularowych.
Styl i moda to dla nas równie ważny aspekt co poprawa jakości widzenia.

 

W naszym portfolio znajdują się oprawy tak renomowanych marek jak: Dior, Fendi, Chloe, Tom Ford, Versace, Dolce&Gabbana, Giorgio Armani, Marc Jacobs, Moschino, Hugo Boss, Carrera, Tommy Hilfiger, Jaguar, Ray Ban czy Oakley. Szukamy również opraw marek niszowych mając w ofercie okulary Ted Baker, Modo, Xavier Garcia, Orgreen, Massada, Vasuma, Joop, Sandro. Wszystkie oprawy pochodzą od oficjalnych dystrybutorów lub producentów i w większości do każdego zakupu dołączany jest certyfikat pochodzenia.

 

W salonie stacjonarnym nasi specjaliści dobiorą odpowiednią oprawę, wykonają profesjonalne badanie wzroku pod kątem okularów i soczewek kontaktowych oraz dobiorą odpowiednią konstrukcję i rodzaj szkieł.
Oprócz tego możesz do nas przenieść swoje okulary, a my zadbamy o to aby odzyskały swój dawny blask lub po prostu możesz przyjść po poradę.

 

Dobór szkieł odbywa się w salonie stacjonarnym po uprzednim zbadaniu wzroku przez naszych specjalistów.
Szkła okularowe dostarczają nam firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży optycznej jak Nikon, Essilor, JZO, Hoya.

Chcesz na żywo przymierzyć oprawę lub zbadać wzrok?

Nasz salon stacjonarny znajdziesz w Warszawie na Żoliborzu Artystycznym – wejście od strony ulicy Powązkowskiej pod adresem Kaliny Jędrusik 5 lokal U7.

Parking podziemny znajduje się pod adresem Kaliny Jędrusik 6 https://goo.gl/maps/JMESLwkRbimVUvH49

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00

Zadzwoń umów się na badanie już dzisiaj – 504412317

Zapraszamy!